سفارش تبلیغ
صبا ویژن
شخص دیندار، ... حسادت را رها کرده است .در نتیجه، دوستی پدیدار شده است . [امام صادق علیه السلام]
ناوشکن جنگ نرم
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» ایام فاطمیه (س)نزدیک است!

نویسنده و شاعر و ادیب مسیحی به نام «سلیمان کتانی»

در پایان کتابش می‏گوید: «فاطمه، ای دخت مصطفی! ای روشن‏ترین چهره‏ای که زمین را بر روی دو کتف خود بلند کرد، تو جز دو نوبت برای زمین لبخند نزدی: یک بار در سیمای پدر، آن دم که در بستر آرمیده بود و تو را مژده‏ی قرب وصل می‏داد لبخند زدی. و لبخندی دیگر، بدان هنگام گرداگرد لبان تو می‏گردید که جان بر لب داشتی و واپسین دم خویش را فروفرستادی... تو همیشه با محبت زیست کردی، تو با پاکی و پاکدامنی زیستی، برای پاکیزه‏ترین مادری که دو ریحانه زادی و پروردی و بر قامت آن دو جامه‏ای از خز بخشندگی پوشاندی... تو زمین را همراه با لبخندی استهزاآمیز رها کردی و به ابدیت پیوستی، ای دختر پیامبر! ای همسر علی! ای مادر حسن و حسین، و ای بزرگ بانوی بانوان همه جهانها و اعصار[1]

و باز در جای دیگر می‏نویسد: «قهرمانی نیرویی نیست که مستند به تن و بازو باشد، یا مستند به تاج و تخت، بلکه قهرمانی چیزی است که منطق عقل، رشد و فهم را به کار گیرد، آنگاه هدف‏ها را تعیین کند و برنامه را ترسیم نماید. و قهرمانی زهرا، چیزی جز این معنی بزرگ نبود. از این رو از هر چه عامل روشنایی دیگران می‏شد بهره گرفت، بی آنکه بازوان ناتوان و نزار، و پهلوهای لاغر و نحیف وی در این خواست از مؤثر باشد [2]

لوئی ماسینیون محقق فرانسوی

مستشرق و پژوهشگر معروف فرانسوی، لویی ماسینیون که مدتی از عمر خود را وقف شناخت حضرت فاطمه‏ی زهرا (علیهاالسلام) ساخته، در زمینه‏ی شناخت آن حضرت، با گام‏های تحقیق پیش رفته و تلاش و کوشش بسیار به عمل آورده است. وی رساله‏ی محققانه‏ای در مورد مباهله‏ی مسیحیان «نجران» با پیامبر اسلام، که در سال دهم هجری در مدینه صورت گرفت، نوشته که در آن نکته‏های جالب توجه فراوانی مطرح شده است. در آن رساله می‏گوید:

«اوراد و دعاهای ابراهیم (ع) از وجود دوازده نور که منشعب از فاطمه هستند خبر می‏دهد...

تورات موسی از آمدن محمد (ص) و دختر پربرکت او، و دو آقازاده به مانند اسماعیل و اسحق (حسن و حسین) نوید می‏دهد...

و انجیل‏های عیسی (ع) از آمدن احمد (ص) نوید می‏دهد، و نیز بشارت می‏دهد که دختر پربرکتی خواهد داشت که دو پسر به دنیا می‏آورد...» [3]

اری انانکه منتسب به مادر شیعه نیستدند در مورد او اینگونه قلم فرسائی میکنند اما ما شیعیان فرزندان معنوی فاطمة الزهراء(سلام الله علیها) چگونه اورا شناخته ایم و به یادگاری های مادر عمل کرده ایم

برخی یادگاری های مادر:

1.      حیا وعفت در زنان ما

2.      دفاع از ولایت و امامت در همه فرزندان

3.      محبت در تربیت فرزندان

4.      دلسوزی حتی برای غیر مسلمانان که با چادرش یهودیان را به نور دعوت کرد

5.      همسایه داری

6.      اهتمام به عبادات مخصوصا نماز وقران

7.      دفاع از مظلوم

8.      وهزاران یادگار دیگر

به نظرم دیگر جای بازگشت به دامن پرمهر مادر وعمل کردن به یادگارهای اوست مادرمهربانی که همواره به یاد ما بود و حتی درلحضات اخر مارا فراموش نکرد پس جادارد ماهم مادر را فراموش نکنیم

اخرین نیایشهای مادر شیعه دراخرین لحظات عمر شریفشان

قالَتْ علیها السلام : إ لهى وَ سَیِّدى ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فى مُفارِقَتى اءَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتى ، وَشیعَةِ ذُرّیتَى [4]

ترجمه :

فرمود: خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانى که آن ها را برگزیده اى ، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائى من با ایشان ، از تو مى خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروان ما را ببخشى .

 فاطمه درکلام مسیحیان

بغض گلوگیر!  

دل غریب من از گردش زمانه گرفت به حسرت غم زهرا، شبی بهانه گرفت

شبانه بغض گلوگیر من، کنار بقیع  شکست و، دیده ز دل اشک دانه دانه گرفت

ز اشک جاری چشمم، زچشمه سار دلم  در آن سحر، چمن عشق صد جوانه گرفت

ز پشت پنجره‏ها، دیدگان پر اشکم سراغ مدفن پنهان و بی‏نشانه گرفت!

نشان شعله و دود سرای زهرا را  توان هنوز ز دیوار و بام خانه گرفت!

مصیبتی ست علی را، که پیش چشمانش عدو امید دلش را به تازیانه گرفت! 

چه گفت فاطمه کان گونه با تاثر و غم  علی مراسم تدفین او شبانه گرفت؟!

فراق فاطمه را، بوتراب باور کرد  شبی که چوبه‏ی تابوت را به شانه گرفتنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( پنج شنبه 90/1/18 :: ساعت 4:30 عصر )
»» ایران نفس کش میطلبد!

بالاخره پس  از مدتها ایران توانست یک خاکریز  مهم در نزدیکی دشمن قدیمی خود یعنی اسرائیل ایجاد کند.

2 ناو  نیروی دریایی در اقدامی بی سابقه اقدام به رژه رفتن در آبهای مدیترانه می کنند و جامعه جهانی اراده لازم را برای مقابله با این حرکت ایران را ندارد،در واقع این دفعه توپ در زمین دشمن انداخته شده و آنها  رامشغول به حل مشکل ناوهای ایرانی ساخته!!! ،البته این ناوها برای جنگ نیامده اند،اما اگر اسرائیل بخواهد اشتباهی بکند این دفعه از فاصله نزدیک پاسخی کوبنده ای را دریافت خواهد کرد!

 ناو ایران

البته به نظر من نه اسرائیل و  نه آمریکا  جرات ندارند که به ناوهای ایرانی خشی بیندازند چون می دانند کوچکترین آسیبی به ناوهای ایرانی باعث محو شدن اسرائیل از نقشه جهان میشود!

حالا باید بگویم که کو آن همه شوکت ایالات متحده وهمراهانش!!؟؟

کجاست  آن اسطوره وشوکت شکست ناپذیر!؟؟

کجاست افسانه عظمت آمریکا واسرائیل ؟

الان ایران به یک ابر قدرت جهانی مبدل شده  است که انشاا.. بزودی با ظهور امام زمان (عج) این سپاه عظیم ،جزو لشکریان بزرگ امام عصر(عج) قرار خواهد گرفت.

اندکی صبر سحر نزدیک است.

<<الهم عجل لولیک الفرج>>نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( چهارشنبه 89/12/4 :: ساعت 10:52 صبح )
»» به مناسبت ایام هجوم به خانه فخر کائنات.!

 و آسمان می خواند و می بارد:

مصیبتهایی که حضرت  زهرا (ص) خودشان فرمودند اگر ذره ای از آنها به روزها می خورد آنها را مانند شب تاریک می کرد. اما ذره ای از آنها را به شوهرش امیرالمومنین نفرمود و هیچگاه در نزد همسرش سر به شکایت برنداشت. حتی هنگامی که سر مبارکش بر روی زانوی امیرالمومنین بود زهرا شروع  به اشک ریختن کرد. امیر علیه السلام پرسیدند : زهرا جانم چرا گریه می کنی؟! فرمود برای مظلومیت و غریبی تو که بعد از من تنها می شوی. بی دلیل نبود که امیرالمومنین آن فاتح خیبر سردار سپاه رسول خدا در هنگام غسل دادن پیکر مطهر زهرا با آن که به فرزندان خردسالش گفته بود آهسته گریه کنند ناگهان دست از غسل کشید و سر بر دیوار گذاشت و بلند بلند گریه کرد. اسماء از او پرسید : یا علی دستور دادی بلند گریه نکنیم چرا خودتان اینطور ضجه می زنید؟! فرمودند : اسماء دستم به بازوی کبود شده و ورم کرده زهرای عزیزم خورد. او حتی این مصیبت را از من هم پنهان کرده بود.

پس از رحلت رسول خدا ـ صلی اللّه علیه و آله و سلم ـ آوار اندوه، سنگین تر و طاقت سوزتر گردید، غم از دست دادن پدری چون پیامبر(ص)، زنده شدن دوباره ارزشهای جاهلیت، تهاجم و تجاوز بی امان به حریم ولایت و امامت و غربت غبارآلود اسلام ناب محمدی و امامت علوی، مصایب را شکننده تر می کرد به گونه ای که گاه، آه دردآلودی از عمق جان حضرت(س) برمی آمد، لب به فریاد می گشود و با پدر این گونه درد دل می کرد:

«... ای پدر بزرگوار و ای بهترین انسانها! اکنون بیا و بنگر که امام برگزیده تو را اسیرگونه به طرف بیعت تحمیلی می کشند و می برند [ناگهان فریاد سختی از صمیم دل برآورد و فرمود:]

فریاد ای محمد، فریاد ای دوست، فریاد ای پدر، فریاد ای اباالقاسم، فریاد ای احمد، فریاد از کمی یاران و یاوران، فریاد از ناله بسیار، فریاد از مشکلات فراوان، فریاد از مصیبت و اندوه زیاد، فریاد از مصیبت جانکاه.»

پس از این سخنان دردآلود و غمبار، صیحه ای زد و بیهوش بر زمین افتاد.

به نظر من به دلیل عظمت مصیبتهای اهل بیت (ص) قیامت،قیامت کبری است..............  ای صدیقه کبری(ص).

از روزی که از علی(ع) به اجبار بیعت گرفته شد مبارزه ای فکری فرهنگی و غیر ظاهری در شیوه فعالیت فاطمه(ع) قرار گرفت. گاه اعتراض خود را با گریه های هدفمند به گوش همگان می رساند، زمانی با گفتگو از ولایت دفاع می کرد.

دختر طلحه، در یکی از روزهای غمبار پس از رحلت رسول خدا(ص) خدمت فاطمه(ع) رسید و با اظهار ناراحتی از گریه های دلخراش آن بانو، با شگفتی پرسید: فاطمه! چه چیزی شما را این گونه به گریه و زاری وا داشته است؟ حضرت به پیشینه جریانات در زمان رسول خدا و کینه ای که از علی در دل کسانی مانده بود ولی قدرت اظهار نداشتند و پس از رحلت پیامبر(ص) برملا کردند اشاره کرد.

روزی دیگر، راه هر عذر و بهانه ای را در فردا و فرداها مسدود ساخته، به تمامی مهاجرین و انصار اتمام حجت کرد تا وجدانهای خفته را بیدار سازد و آگاهی اجتماعی را افزون تر نماید. و پس از آن با اعتصاب در سخن گفتن با خلیفه اول و دوم به افشاگری و اعتراض پرداخت از این رو در سخنی آشکار به آن دو فرمود:

 

سوگند به خدا، بعد از این با شما دو نفر حتی یک کلمه نیز سخن نمی گویم تا به ملاقات پروردگار بشتابم و شکایت شما را به او می برم و توضیح خواهم داد که شما با خدا و دین او و با من چه کردید و چه اعمالی مرتکب شدید. و سرانجام در لحظه های آخرین حیات که همسر مهربان او در کنار بسترش حضور داشت، به شدت گریست. و چون امام از علت گریه او سؤال کرد فرمود:

«ابکی لما تلقی بعدی»؛

بر مصیبتهایی که پس از من بر تو خواهد بارید می گریم.

... و لحظاتی بعد با اندوهی در دل و اشک در دیده به دیدار پروردگار شتافت تا در آن سرا، از مظلومیت امام سخن گوید و بر ستمهایی که بر حجت خدا شده است شهادت دهد.

" شهر پیغمبر پر از بیداد بود... آسمان لبریز از فریاد بود... نخل ها بر سینه و سر میزدند... طائران عرش پر پر میزدند... چشم جبریل امین مبهوت بود... غرق ماتم عالم لاهوت بود...  عادیان، زین سو و آن سو آمدند... بند بر دستان دست حق (ع) زدند... دست حق (ع) در بیعت زنجیــر بود... شیر حق (ع) بین دو صد خنزیر بود... کینه توزی را عجب آموختند... قلب مادر را به طفلش دوختند... آن در و دیوار گلگون گشت وای... فرق حیدر (ع) غرق در خون گشت وای... ضرب سیلی دیده ای را تار کرد... مجتبی (ع) با زهر آن افطار کرد... با غلاف تیغ بازویی شکست... شمر روی سینه مولا(ع) نشست... روی مه را جوهر نیلی زدند... دختری در کربلا سیلی زدند... درب بیت وحی را افروختند... خیمه اهل حرم را سوختند... از دل زهرا(س) برون شد بوی عود... بوی یاس و آتش و اسپند و دود... میخ در ، پهلوی محسن را درید... تیر شد ، بر حنجر اصغر رسید... تیغ را قنفذ در عالم تاب داد... دست عباس(ع) علی(ع) در شط فتاد... گنبد نیلی ، گریبـــــــــــــان چاک زد...عصمت حق(س) را عدو بر خاک زد... فاطمه(س)  یعنی زدن در کوچه ها... مادری را پیش چشم بچه ها...  چشم عالم لب به لب الماس شد... خاک یثرب مست بوی یاس شد... عالمی خاموش و بی مهتاب گشت... ارغـــوان رخ ، ماه عالمتــــاب گشت... عرش حق هم زین جفا در هوش شد... ذوالفقار مرتضی(ع) بیهـــــــــوش شد...آه زهرا(س) نعره های حیدر(ع) است...نِی که دختر، مادر پیغمبر(ص) است...روضه رضوان به زیــــــــــر پای اوست...سینه غم چاک ، از غم های اوست...چشم عین الله گریان امشب است...بعد از این ام ابیها زینب(س) است...گفت حیدر (ع) ای تمام جان من...طفل و بازویت بلاگردان من...قامتم را ای وجودت قائمه...کلِّمینی کلِّمینی فاطمه...فاطمه(س)چشمان خود را باز کرد...با نگه روی علی(ع) را ناز کرد...دست حیدر(ع) را گرفت آن نازنین...گفت ای مولا امیرالمؤمنین...هرچه گویی من اطاعت میکنم...غم مخور، خود با تو بیعت میکنم...فاطمه(س) گردد بلاگردان تو...هستی زهرا(س) فدای جان تو...گرچه میدانی تو نیّت های من...یا علی(ع) بشنو وصیت های من...غسل ده ، من را به زیر پیرهن...صبر کن در بستن بند کفن...ای امیرالمؤمنینم ، بوتراب...جای من شب پیش طفلانم بخواب...جان فدایت ای پناه عالمین...جان تو، جان حسن(ع) جان حسین(ع)...یا علی(ع) پیش حسینم (ع) وقت خواب...جای زهرا (س) کاسه ای بگذار آب...چادرم پنهان درون خانه کن...جای من موهای زینب (س) شانه کن...جان زهرایت(س) علی(ع) جان، جای من...بوسه بر چشمان عباسم(ع)بزن...یا علی(ع) شب بر سر قبرم بمان...هل اَتی بر کوثرت یاسین بخوان...گفت و گفت و دیدگان بر هم گذاشت...هل اَتی را غرق در ماتم گذاشت...چاره ساز عالمی بیچاره شد...کوثر و دخّان ز قرآن پاره شد...یاس گلگون علی (ع) چون جان سپرد...نِی که زهرا(ع) ، بل علی (ع) افتاد و مرد...شاپرکهاییم و خاکستر شدیم...وای مردم، وای، بی مادر شدیم... ردّ خون سینه ات بر جاده است...خاک چادر، مُهر هر سجاده است...آه مادر ،کودکانت خسته اند...چشم بر دست کبودت بسته اند...کیست زهرا(س) یکه یار مرتضی(ع)...هم زره، هم ذوالفقار مرتضی(ع)... جای سیلی تا ابد بر روی ماست...تا قیامت میخ در پهلوی ماست..."

فهمیدید...آری ربیع است ماه شادی اهل بیت. اما غمی در این ماه است که سالها... نه!،ده ها... نه! بلکه صده هاست که عالم و آدم را می سوزاند. پس آسمان بخوان و ببار که ما هم با تو می باریم و می خوانیم"جای سیلی تا ابد بر روی ماست".

و باز باران...

به نقل از  وبلاگ http://rajaat.blogfa.com/

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( دوشنبه 89/11/25 :: ساعت 10:27 صبح )
»» تایتانیک های آمریکا این گونه میشکنند....!

این موشک  ایرانی با  سرعت  حدود 3000 متر در ثانیه  به  ناو برخورد  میکند!!

تنها    2 فروند از  این موشکها برای نابودی ناو  هواپیمابر  کافی  هستند.

با موشک  خلیج  فارس  ،متجاوزان  طعم تلخ  خلیج  فارس  را  خواهند  چشید  ، یکبار  امتحان  کافیه!!!

http://media.farsnews.com/Media/8911/Vi ... 708958.wmv

التماس  دعا

موشک

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در نشست خبری از تولید انبوه جدیدترین موشک بالستیک و هوشمند سپاه ضد اهداف دریایی خبر داد و گفت: دشمن توانایی ردگیری و خنثی کردن این موشک را نخواهد داشت.

در همین راستا سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، ویژگی‌ها و مشخصات این موشک را که به نام "خلیج فارس " نام گذاری شده است، ‌به شرح زیر عنوان کرد:

موشک هوشمند و بالستیک "خلیج فارس " یک موشک مافوق صوت و کشتی‌زن بوده و تفاوت آن با موشک‌های قبلی این است که دیگر موشک‌ها عمدتاً با سرعتی زیر صوت و به صورت کروز عمل می‌کردند اما "خلیج فارس " با سرعتی مافوق صوت و به صورت بالستیک از سطح زمین شلیک شده و به صورت عمودی از ارتفاع بالا می‌تواند هرگونه ناو و یا شناور دشمن را مورد هدف قرار دهد.

شعاع برد عملیاتی این موشک 300 کیلومتر است که در آینده نزدیک نسل جدید آن با بردی بیشتر تولید خواهد شد.

موشک "خلیج فارس " به صورت هدایت ترکیبی عمل کرده به طوری که جستجوگر آن در فاز نهایی بر روی هدف قفل می کند و در این حالت هرگونه شناور دشمن هیچ راه گریزی از اصابت این موشک که کلاهکی با حدود 650 کیلوگرم مواد منفجره دارد، نخواهد داشت.
لازم به ذکر است که سیستمهای ضد موشکهای ناوهای هواپیمابر آمریکا  اععم از فالانکس mk-4 و sea اسپارو و......برای زدن موشکهایی مانند سانبرن که با سرعت حدود 400 متر در ثانیه حرکت میکنند با مشکل جدی روبرو هستند چه برسد موشکی با سرعت معادل 3000 متر در ثانیه آنهم موشکی که با تبعیت از الگوریتم بالستیک به هدف برخورد میکند ونه خط مستقیم.....سوخت موشک "خلیج فارس " جامد است و این موشک توسط مرکز تحقیقاتی نیروی هوافضای سپاه طراحی و توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تولید شده است.

موشک

به  شکست  نور  حاصل از  حرارت انفجار  موشک دقت کنید.!

موشک

موشک

 

 نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( دوشنبه 89/11/18 :: ساعت 4:25 عصر )
»» اولین اثر جنگ نرم در قالب انیمیشن در ایران تولید شد!!!!!!

باسلام خدمت شما عزیزان

بالاخره  پس  از  30  سال  انتظار  اولین   اثر  فاخر جنگ  نرم  با موضوع  جنگ  جهانی  سوم  بر  ضد  ایران  در  انیمیشنی  باعنوان  نبرد  خلیج  فارس تولید  شد.

 

این انیمیشن کاری از  گروه پویانمایی فاطمهَ الزهرا(سلام الله علیها) می باشد .،در رده انیمیشن هایی است که در ایران نظیر نداشته و قابل رقابت با هالیوود می باشد.
انشا الله به لطف خدا در روزهایی که در پیش داریم این انیمیشن پر افتخار را به اکران برسانیم.
نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( دوشنبه 89/11/11 :: ساعت 6:51 عصر )
»» توهین سایت گوگل به کلمه < علمدار>.

توهین  سایت  گوگل   به  کلمه < علمدار>.

در  قسمت  مترجم  گوگل مزدور  کلمه  علمدار   با  نام  انگلیس<< DOG >>  و  با  ترجمه  عربی با  نام  < الکلب >  شناخته   می شود.

این را  برای  آگاهی  به  دیگر دوستان  خود  ارسال  نمایید.

یا  علی  (ع)نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( چهارشنبه 89/11/6 :: ساعت 9:15 عصر )
»» امپراتوری آمریکا در سایه رحم ایران

آمریکا ابرقدرتی  برای  ترسوها!!

 خطاب به کاسه های داغتر  از آش :طفلکی آمریکا چه طرفداران ذلیل وبی منطقی داره امثال شماها ،واقعا مصیبتی برای ایالات متحده تلقی میشوید.... نوکران بی جیر ومواجب..... ،آخه من به شما که چیزی نگفتم که اینقدر دردتان گرقته ،من فقط امریکا را هدف گرفتم ،اگر واقعا اینقدر مطالبم تخیلی است ،پس چرا اروپاییها وآمریکاییها خودشان نمی آیند به طریق علمی در این وبلاگ جواب من رو بدهند،چرا شماها رو فرستاده اند..! چرا در رسانه هایشان این مطالب به اصطلاح تخیلی را پخش نمی کنند،وآن را توسط چند کارشناس نظامی به چالش نمی کشند و مورد هجوم قرار نمی دهند .اگر راست میگویید به آن شبکه های ماهوارهای درپیت بگویید،بروند  بزرگترشان را بیاورند.

در صورت بروز  جنگ احتمالی ابتدا باید ناوهای جنگی نیروهای متخاصم وارد تنگه هرمز شوند تا 3000 موشک کروز خود را به صورت دریایی به صدها نقطه استراتژیک ایران آغاز کند. در فرودگاهای عریستان،عراق وکشورهای حاشیه خلیج فارس نزدیک به 200 فروند هواپیمای اف 15 واف 16  برا ی بمباران نقطه ای به سمت تاسیسات هستهای ایران پرواز میکنند هواپیماهای بی 2 .بی 52 از جزیره دیگو گارسیا برای نابودی رادارهای مرکزی ومهم ایران آماده پرواز میشوند .سیتمهای باند ایکس ورادارهای ایجس وسیستمهای ضد موشک پاتریوت وsm3  آمریکا در نقاط مختلف جهان به حالت آماده باش کامل قرار مبگیرند.......

چند لحظه بعد جنگ بدون هیچ هشداری شروع میشود........  هواپیماهای بی-2 مستقردر جزیره دیگو گارسیا در 3800کیلومتری سواحل جنوبی ایران آماده پرواز ،اما غافل از عملیاتهای سری کماندوهای سپاه صابرین در نزدیکی آنها... ریس جمهور آمریکا دستور شروع جنگ را میدهد اما هواپیماهای استراتژیک بی 2 در جزیره دیگوگارسیا دیگر وجود ندارد تمام هواپیماهای ضد رادار چند تریلیون تومانی ،بی 2 در پایگاهشان قبل از پرواز توسط عملیات چریکی کماندههای سپاه صابرین منهدم شده اند...... اما هزاران کیلومتر آنطرفتر موشکهای کروز از ناوهای جنگی مهاجمین به سمت ایران شلیک میشوند  هواپیماهای جنگنده به سمت نقاط مختلف ایران رهسپار میشوند. اما مشکل آنها این بود که از 3000 کیلومتر آنطرفتر توسط رادارهای ایران شناسایی شده اند ،جنگندهای نسل چهارم آمریکا واسرائیل قبل از حمله به تاسیسات اتمی ایران در دام اسکادرانهای اف 14 بهینه شده ومجهز به رادار با برد 2000 کیلومتری وموشک رهگیر ستار با برد 240 کیلومتر به دام میافتند. شلیک اول ودوم از آن تامکتهای ایرانی خواهد بود. نزدیک به60 درصد هواپیماهای مهاجم نابود میشوند  تلفات نیروهای خودی  نزدیک به 20درصد میباشد.پدافند ضدموشک وضد الکترونیک وضد ضد الکترونیک  نزدیک به 200 فروند هواپیماهای دیگر را توسط سیستمهای ضد موشک شاهین و اس 200منهدم میکنند . حدود 500موشکهای کروز از نوع تاماهاک و جاسم توسط سیستمهای مصباح 1 وسایر ضد موشکهای مانند راپیر، و توپهای سماوات  شکار میشوند باقی موشکها توسط قیفهای منحرف کننده لیزری و منحرف کنندهای GPS از مسیر حرکت  خارج میشوند مابقی موشکها( 20درصد) به اهداف خود اصابت میکنند وخساراتی به بار میآورد. بلافاصله  ایرانی تنگه هرمز را توسط مین های ضد کشتی وغرق کردن چند کشتی بزرگ نفتکش مسدود میکند  موشکهای ضد کشتی ورادار گریز ، از نوع ساحل به دریا ایران با برد حدودا 400 کیلومتر، نزدیک به 40 ناو بزرگ مهاجمین رامورد هدف قرار میدهد،B2

لشکر قایقهای تندرو و رادار گریز ایران به ناوگان دوم  آمریکا حمله میکنند. نزدیک به 15 ناودیگر از مهاجمین غرق میشوند زیر دریاییی ضد رادار ا ایران توسط اژدرهای حوت به ناوگان زیردریایی آمریکا وانگلیس حمله مبکنند خسارات وارده به مهاجمین در روز اول جنگ غیر قابل باور است .ناوگان  ایالات متحده  مستقر در بحرین با غرق شدن ناوگروه محافظ وغرق ناو هواپیمابر رونالد ریگان  نابود میشود.یک ناو هواپیمابر توسط کماندوهای سپاه صابرین فتح میشود .  قسمتهای مهم خلیج فارس مانند بازار نفتی ومرکز تجارت جهانی عربستان سعودی و........  مورد اصابت  300 موشکهای شهاب3 وسجیل2 وعاشورا قرار میگیرد ، نابودی تاسیسات 80درصد وبرهم خوردن امنیت نفت وسقوط بی سابقه  نرخ دلار....  آمریکا رابا چالش جدی روبرو میکند .

موشکهای شهاب -3 مجهز به کلاههای فجر-3 باسرعت 6  کیلومتر در ثانیه به ناو هواپیمابر آیزنهاور در خارج خلیج  همیشه فارس برخورد میکنند.... ،ناو از وسط به دونیم شده و 30هواپیماهای 40میلیادی تومانی f-18 به داخل آب سقوط می کنند. همزمان دهها موشکهای بالستیک قدر با مانورهای چرخشی با سرعتی معادل شهاب سنگ از سپر موشکی پاتریوت -3 عبور میکنند و پایگاه سینگتام در قطر رابه جهنم تبدیل میکنند! ناوهای  به اصطلاح ضد موشک بالستیک-- -ایجس ---آمریکا که وظیفه دفاعی موشکی را در برابر موشکهای ایران راه به عهده داشت مورد حمله لشکر دوم وسوم  پرسرعت ترین قایقهای جهان و البته متعلق به سپاه پاسداران قرار میگرند و  چند دقیقه بعد....7ناو از گرانقیمتترین ، ابزار جنگی تاریخ به آکواریومی برای ماهی های دریا بدل میشوند.ایالات متحده ناتوان از باز کردن تنگه هرمز ،درگیری را شدت میبخشد،بالاخره پس از  حملات پی در پی آمریکا در تنگه هرمز ، 2 ناوچه موشک انداز ایرانی مورد اصابت موشکهای ضد کشتی آمریکا قرار میگیرند ،تعدادی از دریادلان ایرانی شهید میشوند ، درگیری با ورود ناو گروه جماران و ناو گروه  ذولفقار به عرصه نبرد شدت بیشتری میگیرد .ناو وینسنس ایالات متحده غرق میشود و  ناو- تیکوندراگا -  با یدکش به سمت بحرین برده میشود، درآنسوی آسمانها هواپیماهای mig-31وf-14واسکادرانهای صاعقه ایران  حملاتی رابه  هواپبماهای نسل پنجم f-35 که ازهواپیمای آواکس محافظت میکنند ، انجام میدهند  یک فروند هواپیمای آواکس  ساقط میشود!!، رادارهای مطلع فجر، 2  فروند هواپیمایB-2  را از فاصله 1500 کیلومتر شناسایی میکنند واسکادرانهای  رادار گریز شفق را  به سمت آنها گسیل میکنند، چند دقیقه بعد یک فروند هواپیمای B-2 از جایی که نمیداند کجاست مورد اصابت موشک  قرار میگیرد!  وهواپیمای بعدی  با  اخطار موشک هواپیمای ایرانی  ،تحت الحفظ توسط 2 فروند هواپیمای شفق برای فرود به پایگاه نوژه همدان، اسکورت میشود.

کماندوهای ایران در عملیات ضربتی لوله اضطراری صدور نفت عربستان را در داخل این کشور منفجر میکنند ..مهار آتش بسیار سخت.....هواپیماهای باقیمانده  مهاجم به سمت پایگاههای خود رهسپار میشوند اما  موشکهای شهاب ایران  فرودگاهی را برای فرود آمدن باقی نگذاشته اند ...سیستمهای ضد موشک پاتریوت وهشدار زود هنگام ایکس باند توسط موشکهای  فاتح 110 ایران منهدم شده اند .اسرائیل تنها باقیمانده نبرد مورد حمله همزمان 3000موشک خوشه ای شهاب و موشک ضد رادار سجیل 2وعاشورا قرار میگرد تاسیسات دیمونا منهدم میشوند ، موج آلودگی رادیو اکتیو  چندصد کیلومتر  داخل اسرائیل را در بر میگیرد ،ترس و  وحشت حاصل از  برخورد موشکهای ایران به نقاط مختلف اسرائیل از جمله تلاویو، حیفا و...،مهاجرت معکوس رابرای غربیهای مهاجم در بر خواهد داشت ،حزب ا...لبنان نزدیک به ده هزار موشک کوتاه برد را به سمت تلآویو شلیک میکند در گیری حزب ا..به داخل اسرائیل میکشد واسرائیلیها در داخل خاک خود با حزب ا ..میجنگند تلافات نظامی اسرائیل چندین هزار نفر میباشد ،اسرائیل  دومین حماقت بزرگی خود را با حملات اتمی خود را از داخل سیلوهای زیر زمبنی با شلیک چند بمب اتمی شدت میبخشد. اما سیستمهای هدایت GPS بمبها به دلیل عملیاتهای سایبری وخرابکاانه برضد ماهواره های موقعیت یاب ،دچار اشکالات هدایتی میشوند و  2بمب اتمی شلیک شده در خاک خود اسرائیل منجر میشوند .......فرودگاه، بن گوریون در تلاویو  از بین رفته  هرج و مرج شدیدی در اسرائیل حکم فرماست،موشکهای ایرانی حملات خود را پی یاپی به اسرائیل ادامه میدهند ،ضد موشک گنبد آهنین ناتوان از دفع حمله ایران است تعداد کشته های مهاجمین نزدیک به صد هزار نفر است ،اسرائیل  در عرض چند روز  دچار واپاشی میشود و  مردم جهان  نابودی رژیم اشغالگر قدس را نظاره میکنند . در اروپا بحران بی سابقه انرژی بوجود آمده  مسئولین مملکتی اروپا،اعتصابات گسترده وتظاهراتهای مکرر مردم خشمگین خود  را تجربه میکنند. دیکتاتوری صغیر عربستان در حال از هم پاشیدن است .اعتراظات گستردهای در نقاط مختلف جهان انجام میشود .اقتصاد ایالات متحده  با 60 بانک ورشکسته قبل از جنگ دست کمی از اروپا وعربستان ندارد ،ایالات متحده آمریکا با بزرگترین اشتباهش ، خود را وارد نقطه بی بازگشت می کند وآخرین حملات خود را بر ضد ایران انجام میدهد .......

ودر نهایت..........

تیتر روزنامه های ایران  100 سال بعد :            

فضانوردان ایرانی  در سیاره مریخ موفق شدند اولین روبات مریخ نورد  به نام فینیکس را پس از سالها  از لابلای شنهای سیاره مریخ بیرون بیاورند.

- گفته می شد این ربات مریخ نورد متعلق به ایالات متحده سابق بوده که در26 مه 2010 در

 مریخ ازکار افتاده بود.

ایالات متحده سابق سالیان پیش در پی برنامه اعزام انسان به سیاره مریخ بوده، اما بدلیل فشار

 نظامی  آمریکا بر برنامه هسته ای ایران و درنهایت حمله نظامی این رژیم به ایران اسلامی


 ،ایالات متحده  را وارد یک بحران مالی بی سابقه می کند که در نهایت آمریکا با یک رکود

 بی بازگشت به سرنوشت  رقیب دیرینه اش شوروی دچار شده وبه فروپاشی  ایالات متحده آمریکا می انجامد.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( سه شنبه 89/11/5 :: ساعت 10:18 صبح )
»» نبرد آمریکا با امام زمان(عج) و نابودی ایران!

-ایالات متحده این  آرزو را با خود  به گورخواهد برد-
فیلم ترانسفورمرز-2  در باره انهدام پروژه  ظهور میباشد،  نکات کلیدی این فیلم به  گونه ای میباشد که توجه  که نگاه های  نکته سنج را به خود جلب میکند. کارگردان این فیلم آقای مایکل-بی  است ، کسی که درکارنامه خود فیلمهایی همچون:صخره،آرماگدون،وترانسفورمرز1وترانسفورمرز 2 را در کارنامه خود به همراه دارد. .
جنگ نرم
مضمون تمام این فیلمها در مورد حوادث آخرالزمان یا وجود یک خطر بالقوه برای ایالات متحده ویاظهور میباشد. ادبیات فیلم ترانسفورمرز 1- به وضوع کلمات توهین آمیز  راعلیه کشور ایران آغاز میکند ودر قسمت دوم فیلم ، هنگامی که ایران به قالب نمادی در هیبت یک ربات غول پیکر  که از فضا ظاهر شده و مشغول فراهم آوردن مقدمات ظهور امام (عج)  در کشور مصر میباشد مورد حمله نظامی  مشترک اسرائیل وآمریکا وفرانسه ، قرار میگیرد ونابود میشود .در نهایت حملات بعدی متحدین متوجه  نیروهایی میشود که از فضا آمده ا ند، در واقع آنها یاران دیگر امام (ع) هستندکه پس از نظامیگریهای پی در پی ناوگان هوایی متحدین،منطقه (کشور مصر) از ایران و نیروهای دیگر امام زمان پاک شده و پروژه ظهور به گفته خودشان خنثی میشود.....
نکته حائز اهمیت این بود که این فیلم با کدهای استراتژیکی مهم و پیامهای خفت بارش در تلویزیونجمهوری اسلامی ایران پخش میشود و برنامه سینما -4 شبکه چهارم سیمادر مورد این فیلم نقد را، فقط به سمت جلوهای ویژه اش میبرد، نقدی که بیشتر تمجید وتعریف بود!!!!!!
 پس نتیجه میگیریم که:
 گوش اگر گوش تو و ناله ناله ی من .....   آنجا البته شاید به جایی برس فریاد است!
نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( چهارشنبه 89/10/29 :: ساعت 8:56 صبح )
»» هنگامه درنگ

در رسمی شدن دین اسلام در آلمان سهیم باشید

به گزارش شیعه آنلاین، دین مبین اسلام هنوز در کشور آلمان به رسمیت شناخته نشده است. اخیرا یک مؤسسه دینی برای رسمی شدن دین اسلام در آلمان رفراندمی برگزار کرده و از کاربران اینترنتی خواسته که نظر خود را در این مورد بیان کنند.
متأسفانه به دلیل عدم توجه مسلمانان به این رفراندم، تا به این لحظه تعداد مخالفان رسمی شدن دین مبین اسلام و آنهایی که به گزینه “خیر” رأی داده اند، بیشتر از موافقان و آنانی است که به گزینه “بله” رأی داده اند.
از همین رو از تمام مسلمانان درخواست می کنیم با وارد شدن به لینک این سایت که در ذیل این خبر قرار دارد، در این رفراندوم شرکت کنند و برای رسمی شدن دین مبین اسلام در آلمان رأی بدهند.

گفتنی است گزینه “JA” به معنی “بله” است.
لینک:
http://www.tagesschau.de/inland/wulffrede112.html
راهنمایی : 
سه گزینه وجود دارد که فقط یکی را می توانید با کلیک بر روی دکمه ی رادیویی (دایره) انتخاب کنید .

Ja = بله ( موافقت با رسمی شدن اسلام در آلمان ) 
Nein = نه ( مخالفت با رسمی شدن اسلام در آلمان )
Weiß nicht. / Ist mir egal. = نمی دانم / اهمیتی نمی دهم ( رأی ممتنع )
و در پایین دو کلید قرار دارد :
Zur Auswertung = مشاهده ی نتیجه نظر سنجی
Stimme abgeben = رأی دادن
دو دین مسیحیت و یهودیت قبلاً در آلمان رسمی اعلام شده است 
 لطفا سایر دوستان رو هم مطلع کنید  
به نقل ازاینجا    . ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام


نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( یکشنبه 89/10/26 :: ساعت 1:19 عصر )
»» عرض تسلیت

سلام  دوستان  عزیز... برای  عرض تسلیت به  دوست  عزیزمون  در وبلاگ  صبح  قریب،  به آدرس  http://sobhegharibb.blogfa.com/   ....مراجعه  فرمایید...

بی زحمت  حمد  و سوره  برای  شادی  روحشان  فراموش  نشه!!

برای  تعجیل  در  فرج  مولایمان  مهدی موعود(عج)  صلوات.......    یا علی(ع)..نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » تانکهای ذولفقار در 3مایلی تلاویو ( دوشنبه 89/10/13 :: ساعت 7:14 عصر )
<      1   2   3   4      >
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

سبک زندگی
امام حسین ع از دیدگاه چارز دیکنز
چرا عالم فدک فاطمه سلام الله علیها است؟
مااز لغزشهای شیعیان اطلاع داریم
وقتی کلمات، هم گریه میکنند.
اتمام حجت-
و اینک.... یتیم مصطفی!
خسوف در خون
فیل اومد آب بخوره افتاد ودندونش شکست!
پیشبینی وبلاگ ناوشکن جنگ نرم در مورد حمله به ایران درست بود!
سازمان ناسا چه معجزه ای را از پیامبر اسلام مخفی کرده است؟؟
جواب شهدا را چگونه بدهیم
ناله های ظهور............
فضایل امام علی (ع) در نزد اهل سنت.................
شاهکار هنری حضرت امام علی (ع) .............
[همه عناوین(41)][عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 40
>> بازدید دیروز: 162
>> مجموع بازدیدها: 276692
» درباره من

ناوشکن  جنگ نرم

» پیوندهای روزانه

گلدختر [260]
یه دختر حزب الهی [361]
حقوقی [25]
[آرشیو(3)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
اسرائیل ،آمریکا،ایران ،کانال سوئز،ناوگروه ایران،خاکریز . اسلام-آلمان-مسلمان- . اما خمینی(ره)،منافقین،منتظری،اسلام،خیانت،رادیوهای بیگانه،بازرگان . امام حسین ع -فداکاری -همسر-چلزدیکنز-اسلام. . امام حسین(ع)،ایران،جورج بوش،امیر کویت، حمله به ایران،نواده پیامب . امام زمان،ایران،ویکی لیکس،روز استقلال،ترانسفورمرز،جنگ نرم، حمله . امیر المومنین علی(ع)-خطبه الف- . انیمیشن , جنگ , جنگ نرم , جنگ جهانی سوم , خلیج فارس , نبرد , پوی . ایرانیان در ظهور امام مهدی(عج) . پیامبر ص-سبک زندگی-نعمت-خداوند-نماز-وقار-حضرت رسول الله- . جنگ ایران وآمریکا- آواکس-سپاه صابرین-بمب اتمی F-35 -ایجس- . جنگ ایران وآمریکا،هواپیماهای شفق، بی -2 . جنگ نرم-حضرت زهرا (س)، امام حسین(ع)،جامعه،ایران، . حجاب ،خداوند متعال ،حضرت صدیقه کبری(ص)،موهبت ،حوری ،متلک ،انوار . حجاب،چیامبر صدیق(ص)،شهدا،مانکن،رادیوصدای آمریکا،فرومایه،برلوسکون . حجاب-اسلام-عزاداری-مختلط- . حضرت امام علی (ع)-امیر المومنین علی (ع)-ولایت علی بن ابی طالب (ع . حضرت زهرا (س) -دختر پیامبر-شهادت حضرت زهرا(س) -اهل سنت-جسارت - . حضرت زهرا (س)-خطبه فدک-مسجد-خدا- اسلام-امامت-سخنرانی-امر به معرو . حضرت زهرا (س)-فضه-شعله- . حضرت زهرا (س)-مدینه-گل . حضرت زهرا (سلام ا...علیه)ظهور امام زمان (عج)،امام زمان (عج)، صدق . حضرت زهرا (ص)،حضرت زینب (س) . حضرت زهرا(س)-شهادت حضرت فاطمه(س)-غصه-مادر-بانو-اسما-شهادت-امام ح . حضرت زهرا(سلام الله علیها)،دخت مصطفی . حضرت فاطمه الزهرا (س)-امام علی (ع)-ام ابیها-فدک -شب قدر-شیعه-اما . زیارت در کلام امام هادی(ع) پبامبران . ظهور،سینما 4،نبرد آمریکا وایران-ترانسفورمرز-2،مایکل بای، آرماگدو . ظهور-امام زمان(عج)-امام صادق(ع)-ناراحتی-غیبت. . عرض تسلیت. . علمدار--گوگل-مزدور- . فروپاشی آمریکا ،روزنامه های ایران،فضانوردان ایرانی،سیاره مریخ،ای . مانور،لاکهید مارتین،رژیم صهیونیستی ،ناتو،2-AN/TPY-ایران، . مهدى موعود-شیعیان-خداوند . موشک ،خلیج فارس،ناو،ناو هواپیمابر،هوا وفضای سپاه، . نبرد ایران وآمریکا -نقطه بی بازگشت،ایران اسلامی، . یگانه و غریب ، ظهور-امام زمان، .
» آرشیو مطالب
آذر 89

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
.: شهر عشق :.
کلارآباد دات کام
مدرسه ابتدایی پسرانه غیر دولتی امام هادی (ع) سبزوار
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
جام جهان نما
*غدیر چشمه هیشه جاری*
دهاتی
آرمش در هیاهو
داستانا سرا
باران
امید جوان
مجمع فرهنگی فاطمیون شهرستان لنجان
آخرین منجی
صبح سپید
صبح قریب
اندیشه شیعی
ایران توانا
گلچین های یک محمّـد
آبگینه ساری
حزب ا...خواهران
مبارز
ما رمیت اذ رمیت و لکن الله رمی
یک محمـد هستم
دانشگاه شهادت
فانوس
هامون و تفتان
شهادت
ای عاشقان روی تو از ذره بیشتر!
سکوت دل
وبلاگ عقل وعاقل
لینک باکس شهید چمران
خبرمسابقه وبلاگ نویسی ویژه ماه محرم
بزرگترین لینک باکس مذهبی
نبرد نهایی
فریاد های یک وطن پرست
سکوت دل
تسلیحات نظامی ایران
یه پسر حزب اللهی
آر-پی-جی زن!
یا علی گفتیمو عشق آغاز شد
انصارالمهدی
نور مهدویت
بسم الله العلی العظیم
جنگ افزار
فرزند آدم
منطقه ممنوعه!
:: پایان انتظار ::.
در انتظار ظهور
آسمانی تاخدا
رهپویان ولایت در ابوزیدآباد
وبلاگ جانبازان شیمیایی ایران
سلوک
فاطمه (سلام الله علیها)
★ ام ابیها (س)★
زا جنس خدا
اختلاف شیعه و سنی
سیره امیرالمومنین امام علی (ع)

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان
گلدختر - به روز رسانی :  1:18 ع 89/10/22
عنوان آخرین نوشته : وقتی پای چارقد در میان باشدجشنواره جهاد سایبری


» طراح قالب